לגו

קנו לגו בחנויות האונליין בארה"ב ושלחו לישראל עד דלת ביתכם עם לוטרה

מי?
לגו הוא משחק ההרכבה הפופולרי בעולם, הומצא בשנת 1932 על ידי הנגר הדני שביקש ליצור משחק המאפשר חיבור יציב בין החלקים ויצר לצורך כך את הבליטות והמגרעות. הייחוד באבני הלגו בניגוד לקוביות הרגילות הוא היכולת להרכיבן באופן בו יאחזו אחת בשנייה  ולא יתפרקו.

עם הזמן השתכללו הקוביות ונוצרו צורות חדשות המאפשרות בנייה של בובות, כלי רכב, מבנים ועוד..  המשחק נהפך לפופולרי הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים. מידי שנה מוציאה החברה קולקציית מוצרים חדשה לגו בסיסי ולוגו ייעודי.

מה?
בין הערכות הבסיסיות ניתן למצוא דגמי רכבות, טירות בסגנון ימי הביניים, דמויות רובוטים, דרקונים, אסטרונאוטים, חלליות , פיראטים, צוללות, ודמויות מזעריות להשלמת התמונה. כל ערכה מותאמת לסיפור ולעלילה. הקטגוריה המובילה ביותר היא ערכת לגו עיר בה תוכלו לבחור בין תחנת המשטרה, מכבי אש, חווה, תעופה, דואר, רפואה ועוד..
בלגו תוכלו למצוא גם ערכות בנייה לילדים צעירים המתנסים לראשונה בהרכבות במגוון נושאים.
דגמי הלגו הטכני מותאמים לילדים בוגרים יותר. הערכות כוללות מנועים, כבלים, מפסקים, בוכנות צינורות, שעונים ועוד… המאפשרים הרכבת מודלים פונקציונליים.
בין הערכות הייעודיות תוכלו למצוא ערכות המבוססות על סרטים וסדרות טלויזיה כגון: הארי פוטר, מלחמת הכוכבים, צעצוע של סיפור ..

לגו מציעה צעצועים לילדים וילדות מגיל שנתיים ועד גיל 12